Kategória produktu

TVORCA (ČÍNA) TECH CO., LTD.


Zámorský predajné oddelenie.


Kontakt: Ms.Yiko Lei


Tel: +86-755-26710992


Fax: +86-755-26710105


Mobil: +8613798299145 (24 hodín)


E-mail:Sales@China-Creator.com


Úradu Add.:6 / F, blok C3, Nanshan iPark,No.1001 Xueyuan Road, Nanshan District, Shenzhen, Guangdong Province, Čína 518072


Továreň Add.: 5/F, 8. budova, Zhongyuntai technologický Park, Tangtou 1st Road, Tangtou spoločenstva, Shiyan Street, Baoan District, Shenzhen, Čína

Domov > Novinky > Obsah

RFID Reader: Priemysel obrat Box tabaku

Tech Creator (China) Co., Ltd | Updated: Feb 02, 2016
Tabakový priemysel musí byť ručne ovládané, a plytvanie ľudských a náchylné k chybám. Ak pomocou technológie RFID čítačky zvládať tabakový priemysel bude ešte pohodlnejšie.
Tabak logistického systému je najvyspelejší v oblasti logistika logistika 80% plastových debien boli použité. Plastové prepravky majú jasné výhody: ľahké a ľahko sa prenáša, skladacie, ľahko skladovať, zásobník operácie, nakladanie a vysokej účinnosti; Ochrana a proti krádeži, anti-cigaretový zmeniť; nainštalované dymu, rýchlejšie, lepšie radenie rýchlosti; Recyklácia a dlhý život, dlhodobé používanie a nízke náklady. Logistika kontajner ako nákladovo-efektívne alternatívou, kartónové krabice a obaly plastové fólie, ale nedostatok real-time monitorovanie kontajnerov v obehu, je klietka je stratená, problémy pri vymáhaní mimo ich kontroly, a to vedie k nízkym obratom a zásob. RFID označovanie prepravky, debny ako základnej jednotky logistiky identifikácie, automatický zber údajov. Zber dát a integrácia aplikácií, cez káblové/bezdrôtové komunikácie, smart, smart handheld mobilný terminál, otvorené identitu kanál stroje, automatické označovanie stroji čítania a písania zariadenia na zber údajov a upload. Kompletné riadenie zásob, skladovanie automatickej opravy kontajnera zásob, zlepšenie pracovnej výkonnosti.
Pomocou RFID Tagy kontajnera, účinnú kontrolu recyklovania nádob, aby sa zabránilo strate, výmenou informácií, znížiť pracovné odkazy, šetrí čas, štatistika, analýza údajov, údaje potrebné na zabezpečenie riadenia poskytnúť spoľahlivé údaje tvorcom.